Apartmán

Prodej apartmánu, Špičák, 45 m2, komora, parkovací místo

Nabízíme exkluzivně k prodeji apartmán v krásném prostředí Šumavy na Špičáku. Poloha nemovitosti je výjimečná, oblast je často nazývaná vzdušné lázně a je turisticky často navštěvovaná. Přímo z apartmánu je výhled na sjezdovku na protějším svahu.

V místě je zajištěná MHD, železnice. Nachází se zde obchod, škola, školka a lékař.

Apartmán zahrnuje sociální zařízení, předsíň, kuchyňský kout a obývací pokoj s balkonem. Výměra je 44,89 m2. Apartmán je plně vybaven a připraven na nastěhování. Na chodbě ve stejném podlaží se nachází komora na ukládání věcí. Na pozemku u domu je jedno parkovací místo vyhrazeno pro majitele. V přístavku za domem je možnost uskladnění lyží a kol.

V domě je k dispozici výtah, internet a připojení k satelitu. Vjezd na pozemek je uzavřený závorou.

Péči o celý dům zajišťuje společenství vlastníků jednotek které se o svěřený majetek stará velmi dobře a zodpovědně.

Ohledně prohlídky kontaktujte makléře nabídky. Rádi Vám také pomůžeme s financováním této nemovitosti.  

První titulek

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam.

Druhý titulek

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam.

Nadpis textu

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi.

Klikněte a můžete začít psát. Voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia.