Reference

Radek Tejml

Chtěl bych poděkovat makléři panu Pokornému za to, ze jsem byl vždy informován o tom jaký je další krok. To mě činilo klidným a trpělivým. Prodej mé rozestavěné chaty v Horomericich se podařil a to je rozhodne důvod k radosti. Moc díky.

JAN ČÁP

SPOKOJENÝ KLIENT

Dobrý den, chtěl bych dodatečně poznamenat, že pan Luboš Pokorný z Vaší společnosti na mě udělal velice dobrý dojem a především se mu podařilo sehnat kupce nad očekávanou cenu. Rád ho doporučím dál, ostatně jsem tak už učinil a mám dojem, že už mojí známé teď pomáhá s prodejem rodinného domu na venkově.

Honza Čáp

K mojí velké spokojenosti dokázal Luboš Pokorný zajistit větší počet zájemců o moji nemovitost než jsem čekal. Nejlepší z nich také sám předvybral a nakonec doporučil klienta, se kterým si vyhovujeme.

Všechno nejlepší  

Michaela Marková

Pan Pokorný byl velmi seriózní, spolehlivý, rychlý a velmi ochotný. Vše vyřešil na jedničku. 

Lenka Sýkorová

starostka Dešenice

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Luboši Pokornému za odbornou pomoc při stanovování cen pozemků ve vlastnictví naší obce. Profesionální a fundovaný přístup p. Pokorného při přípravě podkladů pro zpracování obecní směrnice byl pro nás zásadním vodítkem a velkou pomocí. Ráda doporučuji jeho služby.

Alena Čečilová

Děkuji p.Luboši Pokornému za rychlé vyřízení mého problému, velice příjemné jednání.

L.K.

Přes pana Pokorného jsem prodávala byt v Karlovarském kraji. Ač to měl poněkud ,,z ruky" , tak celá transakce proběhla v pořádku. Na místo jsem se nemusela ani jednou vydat, včetně předání bytu, takže pro mě šlo o velikou pomoc a úsporu času spojeného s cestováním, jelikož jsem z Kladna. Celý proces byl jak má být - prohlídky, zpětná vazba, administrativa a následný přepis bytu na nového majitele. Panu Pokornému tímto děkuji.

Lukáš Denk

Se službami p. Luboše Pokorného při prodeji nemovitosti v Nýrsku jsme byli velice spokojení. Velice solidní a rychlé jednání.