PRODEJ NEMOVITOSTÍ JE U NÁS RADOST

V realitní branži se pohybujeme dlouhou řadu let. Umíme v tom chodit, a díky tomu je pro naše klienty prodej nemovitostí radost. Víme totiž dobře, že každá nemovitost má svého kupce. A víme také, jak bezpečně proplout veškerými regulemi, jak rychle a bezchybně vyřídit všechno papírování, nebo kde co nahlásit, vyjednat apod. Pokud tedy chcete prodat dům, byt nebo třeba pozemek, jsme Vám k službám. Očekávat od nás můžete dokonalý servis a poctivé jednání.

OBSTARÁME KOMPLETNÍ PORTFOLIO SLUŽEB

Realitní servis

Jsme profesionálové a špičkový realitní servis je naším denním chlebem. Pro Vás to znamená, že prodáme Vaši nemovitost v co nejkratším možném čase a za co nejvyšší cenu.

Právní servis

Kromě realitních služeb zajišťujeme a v plném rozsahu hradíme i výborný právní servis. Připravíme pro Vás veškeré dokumenty, které jsou k prodeji nemovitosti zapotřebí.

Oceňování nemovitostí

Ocenit správně nemovitost není vždy jednoduché. My jsme však v této praxi kovaní a garantujeme Vám, že Váš dům, byt nebo pozemek oceníme a prodáme za nejvyšší možnou cenu.

Energetický štítek

Pokud dnes chcete prodat jakoukoliv nemovitost, potřebujete tzv. průkaz energetické náročnosti budovy. A ten pro Vás zajistíme v rámci prodeje nemovitosti.

JAK VE STRUČNOSTI PROBÍHÁ PRODEJ NEMOVITOSTI

Prodej nemovitosti je v prvé řadě o stoprocentním porozumění. Naši makléři vždy vyslechnou Vaše přání a potom zařídí vše potřebné, aby Vám vyšli maximálně vstříc. Každý prodej je v něčem unikátní, je to individuální záležitost a klienty nelze házet do jednoho pytle. Jistý ustálený postup tu ale přeci jenom je:

  1. Nejdříve stanovíme optimální cenu nemovitosti, aby nebyla podhodnocená, ale ani nadhodnocená.
  2. Připravíme prezentaci a nabídku inzerujeme na všech důležitých portálech na českém internetu.
  3. Aktivně vyhledáme zájemce, zajistíme prohlídky a Vás pravidelně informujeme o aktuálním dění.
  4. Následně připravíme veškeré písemnosti k převodu a oběháme úřady (katastrální, stavební úřad atd.).
  5. Nakonec samozřejmě zařídíme převod energií, vyplnění a podání daňového přiznání apod.