O mně

Profesionální partner REALITY PRORADOST s.r.o. Prodej a pronájem rezidenčních nemovitostí, komerčních nemovitostí a developerských projektů, např. prodej a realizace projektu.


Rád bych se Vám představil a podělil se o široké portfolio své činnosti.
Makléřské činnosti se věnuji sedmým rokem, poskytuji profesionální služby v oblasti realit v Praze a po celé České Republice. Jako realitní makléř se snažím být nejen odborníkem v oboru, ale také naslouchat potřebám svých klientů a nabídnout jim ta nejlepší řešení.

Mým cílem je dosáhnout spokojenosti a prospěchu pro každého zákazníka. Každou nemovitost prodávám, jako by byla moje a hledám vhodného kupce, aby jak prodávající, tak i kupující byli spokojení. Využívám moderní prostředky a neustále se vzdělávám. Příležitostně řeším i sousedské majetkové spory, které brání prodeji nemovitosti klienta. Svou práci vnímám jako výzvu, kterou se snažím plnit s maximálním nasazením a zodpovědností.

Pokud hledáte realitního makléře s osobním přístupem a vysokou odborností, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám pomohu s prodejem, koupí nebo pronájmem nemovitosti, ale i výstavbou Vašeho vysněného domu. V případě potřeby jsem schopen zajistit výhodné financování Vám na míru.


Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.