Tři pozemky s výstavbou domů

Rodinný dům Trend - Mýto v Čechách

Nabízíme moderní dostupné bydlení v Mýtě u Rokycan. Pozemek s plánovanou stavbou je součástí výstavby individuálních rodinných a bytových domů. Byla zde vybudována čistička odpadních vod.

Pozemek je kompletně zasíťovaný - příjezdová komunikace, parkovací místo, voda, elektřina, plyn, kanalizace, dešťová kanalizace, zajištěno stavební povolení.

Výměra pozemku: 526 m2
Zastavěná plocha: 99,4 m2 (hlavní stavba) 

Cenu 7.421.150 kč 

Financování výstavby:
Pozemek: 2.121.000,- Kč (vč. DPH)
Nákup stavba: 5.084.000,- Kč (vč. 15% DPH)
Výsledná cena činí 7.205.000,- Kč (vč. DPH)

Popis projektu
Patrový dům s dispozicí 3+kk a výměrou 101,1 m2 podlahové plochy je prostorný a prakticky řešený dům s dostatkem odkládacích prostor, dispozičně využívajíc moderní trendy, jako je menší koupelna u hlavní ložnice. Pro stavbu je zvolen konstrukční systém Nidyon, který dosahuje velmi nízké energetické náročnosti. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem s podlahovým vytápěním. Ve standartním provedení je příprava pro instalaci FVE. Pultová (zelená) střecha, podlahy z vinylu, okna a dveře dodává společnost Vekra včetně stínící techniky. Je možné doobjednat fotovoltaickou elektrárnu (FVE) s využitím dotací. 

Rodinný dům FORTI - Mýto v Čechách

Nabízíme moderní dostupné bydlení v Mýtě u Rokycan. Pozemek s plánovanou stavbou je součástí výstavby individuálních rodinných a bytových domů. Byla zde vybudována čistička odpadních vod.

Pozemek je kompletně zasíťovaný - příjezdová komunikace, parkovací místo, voda, elektřina, plyn, kanalizace, dešťová kanalizace, zajištěno stavební povolení.

Cena  6.541.750 Kč 

Výměra pozemku: 586 m2
Zastavěná plocha: 96,72 m2 (hlavní stavba)

Financování výstavby
Pozemek: 2.362.750,- Kč (vč. DPH)
Nákup stavba: 4.179.000,- Kč (vč. 15% DPH)

Výsledná cena činí 6.541.750,- Kč (vč. DPH) 

Popis projektu
Dům s dispozicí 3+kk a výměrou 76 m2 podlahové plochy je prostorný a prakticky řešený bungalov s dostatkem odkládacích prostor, dispozičně využívajíc moderní trendy jako šatník u hlavní ložnice včetně menší koupelny. Pro stavbu je zvolen konstrukční systém Nidyon, který dosahuje velmi nízké energetické náročnosti. Ve standartním provedení je příprava pro instalaci FVE. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem s podlahovým vytápěním. Střecha sedlová, podlahy z vinylu, okna a dveře dodává společnost Vekra. Je možné doobjednat fotovoltaickou elektrárnu (FVE) s využitím dotací. 

Dvojdům Twin - Mýto v Čechách

Nabízíme moderní dostupné bydlení v Mýtě u Rokycan.Pozemek s plánovanou stavbou je součástí výstavby individuálních rodinných a bytových domů. Byla zde vybudována čistička odpadních vod.

Pozemek je kompletně zasíťovaný - příjezdová komunikace, parkovací místo, voda, elektřina, plyn, kanalizace, dešťová kanalizace, zajištěno stavební povolení pro RD se dvěma oddělenými bytovými jednotkami.

Výměra pozemku: 978 m2
Zastavěná plocha: 192 m2 (hlavní stavba)

Cena 18.145.000 Kč  

Financování výstavby
Pozemek: 3.802.500,- Kč (vč. DPH)
Nákup stavba: 14.342.500,- Kč (vč. 15% DPH)
Výsledná cena činí 18.145.000,- Kč (vč. DPH)

Popis projektu
Rodinný dům Twin je dům s dvěma identickými bytovými jednotkami, každá o 152,6 m2 podlahové plochy včetně garáže. Dispozičně je řešen jako 4+kk a je určen pro 3-5ti člennou rodinu. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní, technická místnost, toaleta, spižírna a garáž o velikosti necelých 20 m2. V patře jsou 2 pokoje, velká koupelna a samostatná ložnice se šatníkem a malou koupelnou. Střecha je řešená jako plochá, zelená, osázená celoročním netřeskem. Pro stavbu je zvolen konstrukční systém Nidyon, který dosahuje velmi nízké energetické náročnosti. Ve standartním provedení je příprava pro instalaci FVE. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem s podlahovým vytápěním. Střecha sedlová, podlahy z vinylu, okna a dveře dodává společnost Vekra. Každá z bytových jednotek má vlastní měřidla, vlastní tepelné čerpadlo apod. Je možné doobjednat fotovoltaickou elektrárnu (FVE) s využitím dotací.

Mýto, okolí a zajímavosti 

Město Mýto se nachází v okrese Rokycany v Plzeňském kraji, v údolí Holoubkovského potoka asi dvanáct kilometrů severovýchodně od Rokycan. Osu města tvoří historická silnice II/605, ze severní strany město míjí dálnice D5, z jižní strany pak železniční trať 170. Nedaleko se nachází Dobřív se svým velmi známým vodním hamrem nebo město Zbiroh a jeho zámek.
První zmínky o Mýtě pochází z konce 13. století. O významu města v minulosti svědčí skutečnost, že znak slavného rodu Rožmberků byl městu propůjčen na začátku 2. poloviny 14. století při povýšení na městečko. V současné době žije v městě Mýtě včetně osady Kařízek 1 530 obyvatel. Město jako takové leží ve výhodné poloze podbrdské pahorkatiny a obklopují jej lesy a rybníky, které slouží k rekreaci. Zároveň se nachází na hlavním železničním a silničním tahu Praha - Plzeň s výhodným napojením na dálnici D5, což ocení hlavně pracující v Praze nebo v Plzni. Kromě toho je Mýto napojeno na systém integrované dopravy Plzeňska, což přispívá ke zlepšení autobusového spojení města se statutárním městem Plzeň a širším okolím a zvýšením kvality života místních obyvatel.
Při sjezdu z dálnice (EXIT 50) vznikla průmyslová zóna. Zároveň město podporuje výstavbu individuálních rodinných domů a bytových jednotek v bytových domech. Pro zlepšení životního prostředí byla dokončena čistička odpadních vod.

Ohledně dalších informací kontaktujte makléře nabídky. S financováním Vám v případě zájmu rádi pomůžeme a zajistíme.

Nabídka se nachází v obci Mýto
Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře. 

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře
Luboš Pokorný +420 603 876 802 - e-mail: lubos.pokorny@reality-proradost.cz