PRODEJ RODINNÉHO DOMU SE STODOLOU A ZAHRADOU V BĚHAŘOVĚ NA KLATOVSKU

2 590 000 Kč 

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji exkluzivně rodinný dům, zastavěná plocha domu je 105 m2, užitná plocha je 105 m2. v malebné části obce Běhařov, ležící v okrese Klatovy. Tato jedinečná nemovitost je ideální volbou pro rodiny s dětmi, které hledají bezpečný a pohodlný domov.

Dům se nachází na samostatné parcele o rozloze 605m² a nabízí prostorný dvůr, který je ideálním místem pro hraní a odpočinek. Okolní příroda a nádherný výhled na Šumavu přispívají k rodinné atmosféře a klidnému životu.
V přízemí se nachází chodba, 3 obytné místnosti a jedna kuchyně. V chodbě je vstup do sklepa a na půdu, kterou lze využít jako další obytné prostory. Polovina domu je podsklepená, přičemž sklep je suchý a osvětlený okny.
Dům je před rekonstrukcí, což dává novým majitelům možnost upravit interiér dle svých představ. V minulosti byla provedena rekonstrukce elektroinstalace a výměna oken za plastová.

Velkou výhodou je také prostor pro zřízení koupelny a toalety ve spodní části domu dle vlastních představ. Ohřev vody je zajištěn bojlerem a topení je zabezpečeno plynovým kotlem. V objektu je kanalizace a přípojka plynu.
Parkování lze před domem na vlastním pozemku anebo ve dvoře.

Nejenom, že dům nabízí prostor pro pohodlné bydlení, ale také velkou zahradu o rozloze 191m² s ovocnými stromy. Tato zahrada je ideálním místem pro děti, kde si mohou hrát a strávit volný čas na čerstvém vzduchu.
Obec se nachází mezi Janovice nad Úhlavou a Klatovy. Autem do Klatov trvá cesta 18 min a do Janovic nad Úhlavou 6 min. Pravidelná linka jezdí do obce, což usnadňuje dopravu.

Nabízený rodinný dům v Běhařově je skvělou volbou pro rodiny s dětmi, které chtějí žít v malebném prostředí s výhledem na Šumavu.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
V případě potřeby Vám pomůžeme zajistit financování prostřednictvím našeho hypotečního poradce.


Video prohlídka

Fotogalerie3+1 - Pro bydlení

Lokalita - Běhařov-Janovice nad Úhlavou
Okres - Klatovy

Typ smlouvy - Exkluzivní prodej

Umístění objektu - Samostatný dům

Celková plocha 605 m2

Zastavěná plocha 105m2


Užitná plocha 105m2

Stav nemovitosti - Před rekonstrukcí

Počet podlaží objektu - 1

Dispozice - 4 pokoje

Druh objektu - cihlová

Plyn - Kanalizace

Vybaveno - Ne

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY - Třída G

Nabídka se nachází v obci Běhařov, Janovice nad Úhlavou okr. Klatovy. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře. 

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.