Tripeek

Domeček kde se dá klidně i bydlet.

Možnost, jak si pořídit víkendovou chatu, kterou budeme moci umístit do divoké přírody nebo na okraj rybníka, abychom si mohli odpočinout od každodenního pracovního vypětí a stresu. Zároveň jsme chtěli mít možnost pronájmu, pro případ nepřítomnosti a mohli vydělávat pronájmem. Po desítkách hodin práce vznikl TRIPEEK - z kvalitních přírodních materiálů včetně Evropských certifikací plně multifunkční. Kapacita pro čtyři osoby dává možnost nejen pro rodiny s dětmi.

Startovní cena je 442 000 Kč 

Bez stavebního povolení

Rozměry stavby jsou dle regulí stavebního úradu, kde není potřeba vyřizovat stavební povolení na místech, kde dle územního plánu je zahrada či stavební pozemek. Pokud se jedná o jiný pozemek, jako například pole nebo les není nic ztraceno. Máme řešení, jak na těchto místech TRIPEEK postavit a vyhnout se postihům. TRIPEEK nemusíte stavět pouze na svém pozemku - poskytneme Vám nájemní smlouvu, skrze kterou se můžete domluvit s kýmkoliv, kdo vlastní ideální pozemek k umístění.


Vydělávejte
dlouhodobě s TRIPEEKem

Pro majitele TRIPEEKů jsme připravili ideální možnost, jak pravidelně vydělávat finanční prostředky bez zbytečné administrace a nákladů na marketing. Níže je popsán přesný způsob spolupráce krok po kroku včetně kalkulací rentability. Situace spojená s koronavirem nám více než nahrává.

Jak to funguje v praxi?


Webové stránky


Majitelům TRIPEEKů, kteří chtějí profitovat na pronájmu vytvoříme ZDARMA webové stránky vč. rezervačního systému. Správu rezervací a veškeré zákonné povinnosti máme ve své režii.

Export na servery


Náš rezervační systém je napojený na 8 portálů (airBNB, Booking, Hotely.cz apod.), skrze které zajišťujeme pro majitele TRIPEEKů převážnou část rezervací víkendového ubytování.

Platební brána


Koncový zákazník potvrzuje ubytování platbou - rezervace jinak nemůže vzniknout. Díky tomu máme jistotu, že pobyt skutečně uskuteční. Opět kompletně v naší režii.

Check IN


V den ubytování je na majiteli zajistit, aby bylo vše připravené. Instrukce ohledně podmínek pobytu a místa ví klient dopředu e-mailem. Majitel nechává klíče
v bezpečnostní schránce.

Check OUT


V den kdy ubytování končí, přijde majiteli SMS s informací, že má zajistit úklid a připravit TRIPEEK pro dalšího klienta. Proces se tím pádem opakuje úplně od začátku a majitel jen čeká na peníze.

V některých částech ČR máme zajištěné i úklidové společnosti, které se kompletně o přípravu a úklid TRIPEEKů postarají.
V tu chvíli má majitel zajištěný absolutně pasivní příjem bez starostí.Bez stavebního povolení?

 Bez povolení stavíme - Na TRIPEEK nepotřebujete žádné stavební povolení.

Relax a odpočinek od stresu.

Relax a odpočinek od stresu. Nízkonákladové řešení. Pravidelná renta z pronájmu.

Maximální pohoda.

Probuzení s pohledem do přírody.

Vydělávejte na pronájmu - Kupte si TRIPEEK a vydělávejte průměrně 20.000 kč./m!


Máte zájem o Tripeek? 

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.